Apie vietovę

Pavilnys garsus savo istorija ir nuostabia gamta.

Jame yra įsteigtas Pavilnio regioninis parkas, kurio neabejotinas savitumas – reginiai. Iš daugiau kaip 15 apžvalgos vietų galima pasigėrėti ne tik maloniais raguvų, kalvų, klonių ar miškų, Vilnios slėnio reginiais, bet ir mįslingomis kultūros paveldo objektų liekanomis, įdomesniais senais pastatais.

Nuo apžvalgos vietų atsiveria ir puiki Vilniaus miesto panorama. Pavilnių regioniniame parke įspūdingiausios regyklos yra Liepkalnyje, nuo Pūčkorių atodangos viršaus, kuri yra daugiau nei 65 metrų aukščio ir 260  metrų pločio. Tai aukščiausia ir įspūdingiausia atodanga Lietuvoje. Nusileidus žemyn, pažintiniu taku, galima aplankyti pučkorių piliakalnį, pučkorių dvarą, patrankų liejyklą, Vilnios pakrantėje esantį saulės laikrodį ir toliau pažintiniais takais nukeliauti iki buvusio vandens malūno, kur šiuo metu čia veikia restoranų ir pramogų tinklas Belmontas, o šalia jo teka Belmonto kriokliai. Mėgstantys aktyvų poilsį gali apsilankyti žirgyne, pasivažinėti keturračiais motociklais.

Vos 5 min. kelio pėsčiomis nuo Pavilnio regioninio parko teritorijos kyla naujas A+ klasės sublokuotų gyvenamųjų namų kvartalas Pavilnio namai.

Jeigu Jūs susidomėjote

Tuomet atėjo laikas aplankyti

Pavilnio namus

Informacija

Šiuo metu Jums siūlome išsirinkti tinkamiausią būstą iš pastatytų ir statomų sublokuotų, individualių, vienbučių gyvenamųjų namų projektų.

Adresas:

Vilnius, P.P.Bučio g.

Telefonas:

+370 650 44449

+370 640 21163

El.paštas:

info@pavilnionamai.lt

Palikite užklausa

Sutinku, kad mano pateikti duomenys yra renkami ir saugomi.

© Darvitas. Visos teisės saugomos. Naudojimosi taisyklės ir Privatumo politika

Call Now Button